6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe


6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy MłodzieżoweObozy i Kolonie Letnie   TOP 6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe


TOP 6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe


Przedstawiamy TOP 6 najpopularniejszych kierunków na obozy młodzieżowe i kolonie letnie o które pytają nasi klienci przygotowujący się na wyjazdy letnie dla dzieci i młodzieży.

Ecotravel sp. z o.o. - wiodący agent turystyczny przy sprzedaży ofert obozów młodzieżowych i kolonii największych touroperatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce - przedstawia ranking najpopularniejszych kierunków obozów względem zapytań przesyłanych przez klientów.

Zapytania o oferty obozów młodzieżowych i kolonii letnich trafiają do nas ze sporym wyprzedzeniem (czyli za nim tak naprawdę oferty pojawią się w sprzedaży). Postanowiliśmy podzielić się informacją o przewidywanych przez nas TOP 6 kierunkach na obozy Młodzieżowe roku. Jak dla nas wybierane podstawowe kierunki nie były zaskoczeniem patrząc na sprzedaż z lat ubiegłych. Zmienia się jednak zainteresowanie danymi krajami. Zwykle decydujący wpływ na atrakcyjność oferty ma cena a dopiero później atrakcyjność oferty pod względem programu i miejsca realizacji.


Zapraszamy do lektury i chętnie poznamy Wasze komentarze ! 

Grecja - 6 mniejce! To kierunek niezależnie od wydarzeń politycznych czy ekonomicznych  wciąż popularny wśród zapytań. Greckiego klimatu nic nie jest w stanie zastąpić – bogactwo kultury, wyjątkowo piękne plaże i ta pogoda – nic nie jest tego w stanie zepsuć. W tym sezonie ceny na obozy młodzieżowe w Grecji będą wyjątkowo konkurencyjne – Grecja znów staje się modna choć uważamy, że nigdy nie przestała! 

Włochy - 5 miejsce! Kraina pizzy, wiecznego miasta Rzym, wspaniałych miast, niesamowitych plaż i dyskotek Rimini, malowniczej Sardynii, tajemniczej Sycylii a w tym wszystkim jeszcze najpopularniejsze parki rozrywki jak Mirabilandia WłochyObozy młodzieżowe we Włoszech to stały kierunek niezmiennie od lat lubiany przez młodzież i chętnie wybierany na wakacyjny wypoczynek.


Chorwacja - 4 miejsce! Na kolonie i obozy w Chorwacji zawsze znajdą się chętni. To 4 z najpopularniejszych kierunków o które pytają nasi klienci i z roku na rok jeden z najbardziej ulubionych bo pozostający długo w pamięci a do takich miejsc po prostu chce się wracać. Oprócz wypoczynku w bajecznym Adriatyku czeka wiele niezwykłych miejsc do zwiedzania - IstriaDubrownik, chorwackie wyspy... Bajka!


Bułgaria - 3 miejsce! To mocna konkurencja dla kierunku nr 2 i przekłada się ona w szczególności tym, że jest tutaj zdecydowanie bliżej a ceny za usługi tu oferowane są znacznie niższe. Oczywiście nie oznacza, że gorsza - dyskoteki w Złotych Piaskach należą do najlepszych w całej Europie i są jedną z atrakcji na obozach młodzieżowych w Bułgarii.


Hiszpania - 2 miejsce! To absolutnie mocny nr2 wśród kierunków o które pytają się wszyscy chętni jechać na zbliżające się wakacje. Dlaczego tak wiele jest zapytań o kolonie i obozy młodzieżowe w Hiszpanii? Gwarancja pogody, hiszpańskie słońce, plaże i zabawa a do tego wspaniała Barcelona, Costa Brava i Lloret de mar. Tutaj udane wakacje są wręcz gwarantowane.


POLSKA - 1 miejsce!


Zaskoczeni? No chyba nie... Przecież dobrze o tym wiemy, że nie ma jak u siebie w domu. Jak wynika z naszych zapytań to właśnie obozy i kolonie w Polsce będą najpopularniejszym z wszystkich kierunków jakie zostaną wybrane w nadchodzące wakacje - Morze, Mazury, Kaszuby i Góry będą królować jako kierunek NR 1 pośród ofert obozów młodzieżowych i kolonii letnich dla dzieci.


Co z pozostałymi kierunkami? 

Oczywiście i na te kierunki mamy zapytania. Kiedyś najbardziej popularne, dziś już trochę mniej. Nie oznacza to, że znów nie staną w przyszłości na podium. Przez 15 lat kierunki zainteresowań wyjazdami na obozy młodzieżowe i kolonie zmieniały się na tyle, że praktycznie każdy z krajów basenu morza śródziemnego był już na podium. Pojawiają się nowe kierunki z kolei inne na chwilę są zapominane, jedne utrzymują się wysoko przez kilka lat by potem znów stracić na popularności. Na to co jest w modzie decyduje wiele czynników jednak najważniejszym jesteście Wy - bo to od Was ostatecznie wszystko zależy. My jedynie jesteśmy radzi z tego, że możemy pomóc Wam w wyborze najbardziej dopasowanej oferty wyjazdu, ze sprawdzonymi przez nas organizatorem w kierunku, który spełni oczekiwania rodzica i uczestnika.


Pełna oferta wypoczynku dla dzieci i młodzieży: Obozy i Kolonie
W ofercie Ecotravel można znaleźć oferty obozów młodzieżowych i kolonii letnich największych polskich organizatorów tego rynku. 20 lat działalności na rynku turystycznym pozwala nam weryfikować organizatorów i współpracować tylko z najlepszymi  tak by nasi klienci pewnie i bezpiecznie mogli wybrać wyjazd dla swojego dziecka. Niejednokrotnie służymy naszym klientom radą i pomocą przy wyborze oferty dostosowują propozycje do  potrzeb i oczekiwań zarówno rodzica jak i samego dziecka.


W wypadku pytań zaglądnij do naszego FAQ lub skontaktuj się z Nami!