O Nas

Historia EcoTravel sięga 2001. Początkowo jako Biuro Usług Turystycznych DOLINA organizowaliśmy wycieczki po Ojcowie, Ojcowskim Parku Narodowym i Jurze Krakowsko-Czestochowskiej.


O nas


W 2003 roku zmieniliśmy nazwę na ECOTRAVEL udostępniając nasz serwis turystyczny pod domeną www.ecotravel.pl

Aktualnie ECOTRAVEL jest dynamicznie rozwijającym się biurem podróży i agencją turystyczną. W ofercie znaleźć można: wczasy w różnych zakątkach świata, wycieczki objazdowewyprawy i podróże egzotyczneobozy i kolonie letniezimowiskaoraz wiele innych ciekawych form spędzania czasu wolnego jak i posiadamy w stałej sprzedaży bilety promowe, bilety lotnicze i autokarowe. 

Jako organizator Ecotravel posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz ofert: wczasyimprezy integracyjnewycieczki objazdowewycieczki szkolne 1 i kilkudniowe, zielone szkoły, wyprawy przyrodnicze jak i imprezy organizowane na zamówienie dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych i firm.
Ecotravel.pl jest idealnym narzędziem do planowania Państwa urlopu.

A teraz krótkie informacje o naszej drużynie:

Aleksandra Wyszyńska-Pawlik


OLA | w EcoTravel od zawsze


Lubi: odpoczywać w ruchu, uwielbia pływać, biegać, zwiedzać 
Nie lubi: słowa NIE
W pracy: Rzetelna, sumienna, zorganizowana, potrafi robić tysiąc rzeczy na raz  
Po pracy: nie mniej aktywna niż w pracy - bieganie, rower, fitness club a do tego lokalna aktywistka wspierająca "Babki z Nowej Huty" i oczywiście wspaniała Mama.

W EcoTravel zajmuje się: 
- organizacją wyjazdów grupowych: zielone szkoły, wycieczki szkolne, obozy i kolonie letnie, zimowiska, imprezy integracyjne dla firm, 
- rozliczeniami z biurami,
 
Kontakt: +48 12 6813692, 12 6489977 wew. 25; ola@ecotravel.pl




Marcin Pawlik


MARCIN | w EcoTravel od zawsze


Lubi: satysfakcję z pracy, grę w piłkę nożną, Jurę Krakowsko-Częstochowską i Norwegię 
Nie lubi: szpinaku i gdy ktoś źle wprowadza oferty do naszego systemu rezerwacyjnego - ma hopla na punkcie naszej strony www, internetu i komputerów
W pracy: ostoja spokoju, mózg operacyjny, czyta w myślach :) 
Po pracy: najlepsza zabawka na świecie dla swoich córek ;)
 
W EcoTravel zajmuje się:
- administracją strony www.ecotravel.pl & all co z tym związane oraz PR i Marketingiem
 
Kontakt: +48 12 6489977 wew. 26; marcin@ecotravel.pl




Oczywiście oprócz powyższej "biurowo-komputerowej" drużyny doradców jest wielce liczna grupa osób, która reprezentują Nasze Biuro Podróży EcoTravel w terenie na licznych wycieczkach, imprezach i wyjazdach a są to m. in. przewodnicy, piloci, lektorzy, instruktorzy wszelkich form wypoczynku i sportu, wychowawcy kolonijni i wiele innych osób i przyjaciół towarzyszących nam przy imprezach.

W wypadku pytań zaglądnij do naszego FAQ lub skontaktuj się z Nami!